Jízdárna

Po domluvě je možné se podívat do Našich stájí na koníky, ale i kůň má denní režim. Kolem oběda člověka i koník obědvá… tak Vás prosíme: nerušte je a nikdy je nekrmte bez dovolení. Do stájí prosím nikdy nevstupujte bez doprovodu personálu!!!

…Pro Vaše ratolesti máme ve stájích poníka, na kterém je rádi povodíme, povozíme.

Ustájení

…Připraveno je 26 moderních prostorných boxů a dokonalé zázemí pro jezdce včetně vlastního sociálního zařízení, sprch, šaten a sedlovny. K dispozici je i kompletní skokový materiál.

…Mytí koní je zabezpečeno v odděleném samostatném boxu.

…Krytá jezdecká hala o rozměrech 60 ×25 m s nově navezeným pískovým povrchem vytváří ideální podmínky pro trénink a pořádání soustředění či jezdeckých závodů. Hala je plně osvětlena.

…K dispozici je i venkovní jízdárna o rozměrech 60 × 100 m s pískovým povrchem.

Ježdění

Rekreační ježdění

Pod dohledem trenéra se můžete zúčastnit výcvikové hodiny v kryté hale. Záleží jen na Vaší chuti a jezdeckých dovednostech. Pro děti je připravený poník, na kterém se mohou jen povozit nebo se i něco nového naučit.

Poukaz na hodinu jízdy se dá zakoupit jako krásný dárek.

Kurzy ježdění

Slouží pro začátečníky i pokročilé. Kurzy se vedou způsobem přirozeného ježdění, kde se klienti nejprve učí přirozené komunikaci s koněm a později klasickému stylu ježdění. Můžeme Vám doporučit zvýhodněný desetihodinový kurz s trenérem. Poukaz na kurz se dá zakoupit jako krásný dárek.

Pronájem jezdecké haly

Nabízíme možnost pronájmu jezdecké haly jak pro potřeby individuálního tréninku, tak i pro uspořádání soustředění,veřejných tréninků, seminářů atd…

Pro víkendové akce je k dispozici Náš penzion s restaurací.

V případě Vašeho zájmu o ježdění,pronájem haly nebo ustájení koně volejte na telefon 602 719 206.

 
Jízdárna Otradice Jízdárna Otradice Jízdárna Otradice Jízdárna Otradice Jízdárna Otradice
Denní nabídka
McRAI