Restaurace

Restaurace penzionu Jízdárna

Restaurace je v provozu celoročně a nabízí českou i zahraniční kuchyni po celý den. Náš šéfkuchař připraví jídlo dle vaší chuti a nároků tak, aby přispěl k Vaší pohodě. Pro příjemné chvíle odpočinku máme pro Vás klubové posezení u krbu. Velký salónek umožňuje pořádání rautů, svatebních hostin, promocí a společenských akcí. Z restaurace je výhled přímo do kryté jízdárny, kde můžete sledovat trénování koní. V letním období je otevřena velká letní terasa s grilováním.

Svatební variace ...

Svatbu lze uspořádat v restauraci s kapacitou 50 hostů nebo v salonku s kapacitou 30 hostů. Prostor pro hudbu je zajištěn, stejně jako dětský koutek či terasa (pro případné kuřáky). Svatební hostinu Vám vyzdobíme dle Vašich požadavků v různých barevných kombinacích včetně květinové výzdoby, jmenovek apod.

Jídelní lístek z denní nabídky ke stažení

Aktuální denní MENU pro tento týden ke stažení

Pohled do naší restaurace

Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice Restaurace Jízdárna Otradice
 

Služby

Ubytování, konference, školení, firemní večírky, wellnes pobyty.

Svatby, oslavy, bankety, zahradní slavnosti, opékání prasete, rauty.

Pétanque, dětský koutek (vnitřní i venkovní).

Ceník

Pronájem haly pro potřeby individuálního tréninku/cena za koně hod. 200 Kč

Pronájem haly pro uspořádání soustředění,veř.tréninků atd… /cena za koně "víkend" 500 Kč

Krátkodobý pronájem boxu /soustředění,závody,víkendové pobyty/ den 300 Kč

Ustájení koní /pronájem boxu / měsíc 6 000 Kč

Internet WIFI Internet zdarma

Pronájem prostor

Školící místnost

Salonek

Restaurace firemní akce

Svatba

Denní nabídka
McRAI